BURGERFEST

4.-6. září 2020

RESTAURACE

Take Eat EZ Foodtruck

Velvarská 17, 25262 Horoměřice
telefon: 724604234
web:
http://www.facebook.com/takeeatez

TAKE EAT EZ AMERICAN BBQ & DELI - od roku 2017 se zaměřujeme na vlastnoruční výrobu autentických amerických BBQ specialt a delikates. Vyrábíme slaninu, kterou marinujeme "suchou cestou", New York Pastrami, Texas BBQ brisket a mnohé další. Samozřejmostí jsou dlouze uzená trhaná masa. Všechny speicality skládáme do klasických amerických sendvičů. Mezi nejvyhlášenější patří BBQ Grilled Cheese sendviče nebo Reuben sendvič s Pastrami. Od jara 2020 provozujeme e-shop s balenými specialitami.

Festivalové menu:

NOTORIOUS B.E.E.F. - Grilled cheese sendvič v grilovaných Texaských toustech se záplavou roztopeného cheddaru a goudy, plněný náloží dlouze uzeného trhaného hovězího masa.

MISS PIGGY - Grilled cheese sendvič v grilovaných Texaských toustech se záplavou roztopeného cheddaru a goudy, plněný náloží dlouze uzeného trhaného vepřového masa.

BRISKEYT SPEARS burger - Dlouze uzený Texas BBQ brisket s coleslawem, naší nakládanou cuketou a cibulkou, přelitý Kansas City BBQ omáčkou, v briošce s cheddarovou krustou.

CHEESUS CRUST burger - Dlouze uzená vepřová nebo hovězí plec, chipotle mayo, nakládaná cuketa a cibulka, Kansas City BBQ omáčka, v briošce s cheddarovou krustou

RAY BEN - New York Pastrami v grilovaných žitných chlebech s kyselým zelím, ementálem, ruským dressingem a nakládanými okurkami.