BURGERFEST

8.-9. září 2018

RESTAURACE

Restaurace The Burg

Osamocená 8
telefon: 773690293
web: http://facebook.com/theburgcz

Festivalové menu:

Classic burger - Stal se již pro mnohé z nás něčím legendárním. Výtečná chuť klasického burgeru, která je doplněná o naprostý skvost světového sýrařství, kterým je cheddar. Cheddar je tradiční anglický sýr, který disponuje více jak devítisetletou historií, má zcela nezaměnitelnou chuť a ořechovou vůní. Tento sýr se Vám rozplyne na jazyku. Jestliže patříte k těm, pro které je “číz” šampiónem, tak si jej nenechte ujít.

Baconchillicheese burger - Jen to nejlepší co si vůbec v burgeru dovedete představit. Paleta všech chutí, která začíná u naší křehké briošky, 150 gramů lahodného hovězího, ostré chilli majonézy, svěžího salátu, rajčete a červené cibule. Pro zpestření zde nesmí chybět pikantní jalapenos papričky, jemný cheddar a především křupavá uzená slanina.

Bacon & Cheese burger - Krémově rozplývající se cheddar s křupavou uzenou slaninou. Naprosto skvělá chuť, kterou zvýrazňuje červená cibule a nakládaná okurka, což je dokonalé kombo. Jistě, že zde nechybí to hlavní, kterým je 150 gramů výtečně dochuceného hovězího masa a domácí BBQ omáčka.

BBQ burger - Naše brioška, 150 gramů dobře ochuceného šťavnatého hovězího, které je přímo z grilu, dále v doprovodu sterilované okurky a dozlatova karamelizované červené cibule, to je ono. Samozřejmě k tomuto nesmí chybět dozlatova opečená slanina. Svěžest dodávají rajče se salátem, a vše je následně dochuceno originální BBQ omáčkou a majonézou. To je tedy chuť letního rodinného grilování na Vašem talíři.

Chilli burger - Je ostrý a zároveň jemný. Pokud preferujete intenzivní chuť a nebojíte se postavit před tuto ostrou výzvu našeho arzenálu, pak je tento burger určen přímo pro Vás. Výrazné Jalapenos papričky, chilli majonéza, domácí BBQ omáčka, a to vše s klasikou The Burg, což je maso na skus jemné, jako dort v naší oblíbené briošce.