BURGERFEST

7.-8. září 2019

RESTAURACE

My Chilli

Rerychova 1081/2
telefon: 775120581
web:
http://www.my-chilli.eu

sme My-Chilli – výrobci českých chilli delikates. Jsme dva kámoši, kteří se s podporou rodin pustili do podnikání v gastro byznysu. Vyrábíme chilli omáčky a další druhy pálivých delikates. Nejdůležitější pro nás není pálivost, ale chuť. Naše omáčky sbírají ocenění doma i na světových soutěžích.

Žijeme na jižní Moravě, kde také často nakupujeme suroviny pro výrobu našich omáček od místních dodavatelů. Celé si to řídíme sami – nákupem surovin a výrobou počínaje a tvorbou webových stránek, na kterých se zrovna nacházíte, konče.

My-Chilli jsme založili s minimálními investicemi, osmilitrovým hrncem na omáčky, vařečkou, ručním tyčovým mixérem a zásobou chilli paprik z desetimetrové zahrádky. A s obrovským nadšením :-) Dnes má náš hrnec s automatickým míchadlem objem 100 litrů, profesionální gastro mixér vypadá spíše jako sbíječka a za jeden den spotřebujeme tolik chilli, kolik nám dříve stačilo na měsíc.

Celý náš byznys se snažíme řídit podle jednoduchého hesla: „Všechno, co děláš, dělej nejlíp, jak umíš. A chovej se tak, jak bys sám chtěl, aby se k tobě chovali ostatní.“

Festivalové menu:

Chilli delikatesy