BURGERFEST

8.-9. září 2018

Program

Program pro ročník 2018 bude již brzy e a máš se na co těšit! Zatím tady máme malou ochutnávku letošního našláplýho programu, který bude ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celýho světa. Přivítáme například BBQ Pit Boys GRYTA VÄSTERAS ze Švédska, Emerson do Nascimento se svým asados, nebo Matteo de Carli z Itálie – bývalý šéfkuchař z michellinské restaurace. Své umění představí i BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Německa.

Pro nejmenší máme připravenou velkou zónu Primáček, kde se rozhodně nebudou nudit, takže spokojenost všech zaručena. K tomu v sobotu vystoupí dětmi milovaná skupina Čiperkové a proběhne i podpisová akce. Dále servírujeme příjemnou hudbu kapel jako je Lord Bishop Rocks – dvoumetrový skvělý kytarista z newyorského Bronxu. Monna – rocksoulová kapela z Prahy, nebo Magenne – hudebnice, skladatelka i textařka v jedné osobě. Sobotní večer završí punk-rocková kapela Green Day Prague Idiots. Nabitý den pokračuje dalším DJ setem. V neděli se můžeš zhoupnout v bocích při Five O‘ Clock Tea, nebo legendární kapele 80-90tých let Abraxas se Slávkem Jandou. K večeru ještě zahraje ULTIMA – nu metalový band z Ledče nad Sázavou. Mimo jiné se můžete těšit na dvě další kapely, které jsou ale překvapením!

Kromě kuchařských show a fajn hudby tě pobaví kluci z Na Stojáka a nemůžou chybět ani oblíbené soutěže v pojídání burgerů, amatérském grilování a další.