BURGERFEST

8.-9. září 2018

Program


Letošní program bude ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celýho světa. Přivítáme například BBQ Pit Boys GRYTA VÄSTERAS ze Švédska, Emerson do Nascimento se svým asados, nebo Matteo de Carli z Itálie – bývalý šéfkuchař z michellinské restaurace a nyní úspěšný restauratér. Své umění představí i BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Německa.

Pro všechny děti máme připravenou velkou zónu Primáček, kde se zabaví ve stánku s postavičkama z televize, zahrají si hry u Luxoru, nebo zaskáčou v nafukovacím hradu a navíc mají vstup na festival do 120 cm zadara. K tomu v sobotu vystoupí jejich milovaná skupina Čiperkové a proběhne podpisová akce. Dále servírujeme příjemnou hudbu kapel jako je Lord Bishop Rocks – dvoumetrový skvělý kytarista z newyorského Bronxu, Monna – rocksoulová kapela z Prahy, nebo Magenne – hudebnice, skladatelka i textařka v jedné osobě. Sobotní večer završí punk-rocková kapela Green Day Prague Idiots. Nabitý den pokračuje dalším DJ setem. V neděli se můžeš zhoupnout v bocích při Five O‘ Clock Tea, nebo legendární kapele 80-90tých let Abraxas se Slávkem Jandou. K večeru ještě zahraje ULTIMA – nu metalový band z Ledče nad Sázavou. Mimo jiné se můžete těšit na dvě další kapely, které jsou ale překvapením!

Kromě kuchařských show a fajn hudby tě pobaví kluci z Na Stojáka a nemůžou chybět ani oblíbené soutěže v pojídání burgerů a amatérském grilování. Navštiv taky zónu Instax, kde se můžeš blejsknout a k tomu darovat peníze na pro děti v rámci nadace Nadání a dovednosti. Zkus si pravej americkej fotbal, okoukni pořádný americký káry a biky Harley Davidson nebo pokecej s Lukášem Kvapilem co absolvoval Relley Dakar a mnoho dalšího.

Brány se otevírají  již v sobotu  8. září v 10:00 burgerové legendy i nový podniky ti nabídnou nepřeberné množství burgerů všech barev, chutí i stylů, tradičně nezapomínáme ani na kytkožrouty a bezlepky! No a po pořádný porci masa si můžeš dát sladkou tečku v podobě rolovaný zmrzky od  Rolls Bros, nebo osvědčené klasiky od Carte D´Or, což můžeš zalít pořádným kafem od Nespresso.  Pivo, Corona, Prosecco, víno z jižních svahů či něco ostřejších? Tak si skoč do trucku plnýho tý nejlepší whiskey – Jack Daniel’s. Zkusit můžeš skvělé míchané drinky, třeba klasického Jacka s colou, skořicový Fire Štrúdl nebo medového Jacka na ledu. To bude teprve ta pravá Amerika!

V hovězí věříme!