BURGERFEST

7.-8. září 2019

Program

Program ročníku 2019 se teprve připravuje – sleduj novinky na našem FB!

Ročník 2018 byl ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celýho světa. Přivítali jsme například BBQ Pit Boys GRYTA VÄSTERAS ze Švédska, Emerson do Nascimento se svým asados, nebo Matteo de Carli z Itálie – bývalý šéfkuchař z michellinské restaurace a nyní úspěšný restauratér. Své umění představilo i BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Německa.

Pro všechny děti byla připravena velká zóna Primáček, kde se zabavili ve stánku s postavičkami a k tomu měli vstup na festival do 120 cm zadara. V sobotu vystoupila jejich milovaná skupina Čiperkové a proběhla podpisová akce. Dále jsme servírovali příjemnou hudbu od kapel jako je Lord Bishop Rocks – dvoumetrový skvělý kytarista z newyorského Bronxu, Monna – rocksoulová kapela z Prahy, nebo Magenne – hudebnice, skladatelka i textařka v jedné osobě. Sobotní večer završila punk-rocková kapela Green Day Prague Idiots.  V neděli jste se mohli zhoupnout v bocích při Five O‘ Clock Tea, nebo legendární kapele 80-90tých let Abraxas se Slávkem Jandou. K večeru ještě zahrála ULTIMA – nu metalový band z Ledče nad Sázavou.

Kromě kuchařských show a fajn hudby bavili kluci z Na Stojáka a nechyběli ani oblíbené soutěže v pojídání burgerů a amatérském grilování. V zóně Instax, jste se mohli blejsknout a k tomu darovat peníze na pro děti v rámci nadace Nadání a dovednosti. Zkusili jste si pravej americkej fotbal, okoukli pořádný americký káry a biky Harley Davidson nebo pokecali s Lukášem Kvapilem co absolvoval Relley Dakar a mnoho dalšího.

Nepřeberné množství burgerů všech barev, chutí i stylů, tradičně jsme nezapomněli ani na kytkožrouty a bezlepky! No a po pořádný porci masa jste si dali sladkou tečku v podobě rolovaný zmrzky od  Rolls Bros, nebo osvědčené klasiky od Carte D’Or, Na to vše patřilo pořádný kafe od Nespresso.  Pivo, Corona, Prosecco, víno z jižních svahů či něco ostřejších? Truck plný tý nejlepší whiskey  Jack Daniel’s opět nezklamal.

V hovězí věříme!