BURGERFEST

1.-3. září 2023

NOVINKY

O festivalu

Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích pod záštitou US Ambasády v Praze. Jeho historie se píše již od roku 2012 a v současné době jsme největším burgerovým festivalem v Evropě. Představujeme kuchařský umění vybraných burgráren nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí a k tomu hlavním partnerem byl pěkných pár let ambasador těch nej kvalitních lihovin z Tennessee – Jack Daniel’s. Máme taky podporu od celosvětově nejznámější partičky grilovacích nadšenců – BBQ Pit Boys z USA a jejich chapters, kteří se pravidelně účastní grilovacích show.

Před vznikem Burgerfestu byl burger u nás vnímán jako rychlý a nepříliš kvalitní jídlo z fast foodu. Naším posláním bylo a je dokázat, že právě tak tradiční americký jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii.  Takže před skoro už dekádou jsme představili trend gourmet burgerů a k tomu každoročně množství dobrých burgráren. Stále vzrůstající oblíbenost týhle lahůdky nám dokazuje, že směr byl správnej a hlavně smysluplnej. Burger je totiž neuvěřitelně variabilní, základem je vždy kvalitní maso a to z lokálních a čerstvých surovin, správné dochucení, bulka od vlastního pekaře… Příprava  přímo na místě před tvýma očima tomu všemu dodá tu pravou šťávu a atmosféru. Na festivalu vždy myslíme i na kytkožrouty a bezlepkáče.

Další již 10. ročník se bude konat opět na Výstavišti na Bruselské cestě kousek Křižíkovy fontány a to od 3 – 5. září 2021 a bude zcela UNIKÁTNÍ!

                                Čeká tě totiž rovnou trojka, která se má fakt ráda:  burgery, kapely a mašiny.

                                                    Burgerfest a Prague Harley Days.

Prostě za jeden lupen ještě víc zábavy, kterou si po tom všem fakt zasloužíš! Osvědčené věci, které fungují se nemají měnit, a proto jsme se i letos rozhodli spojit Burgerefest  s dalším legendárním festivalem všech milovníků kůže a benzínu – Prague Harley Days. Takže to bude fakt nářez!

Sleduj novinky ať ti nic neuteče tady nebo na našem  FB Instagramu

A proč to všechno pořád ještě děláme? Protože My v hovězí věříme!

Covid info: pokud bychom byli přinuceni akci zrušit, tak zajistíme navrácení vstupného či přesunutí platnosti vstupenky na další ročník. Prosím uschovejte si doklad o zaplacení.