BURGERFEST

1.-3. září 2023

NOVINKY

Program letošního ročníku 2016 je v plné přípravě

.. ale již nyní ti prozradíme, že to bude opět pořádná jízda!

Přijď s námi oslavit 5. jubilejní výročí Burgerfestu a zároveň 150. narozeniny Jack Daniel’s Distillery, kdy oslavy týhle nejstarší palírny v USA vyvrcholí velkou párty právě na Burgerfestu a taky se odhalí poslední barel v České republice! Na Jackovským Facebooku najdeš víc info s indiciemi, kde hledat.

Těšit se můžeš samozřejmě nejen na skvělý burgery a bbq, pohodovou atmosféru ale taky na venkovní stage, kde celý víkend budou probíhat gril show nejen v podání hvězd BBQ Pit Boys z USA. Nebudou chybět oblíbené soutěže v pojídání burgerů i grilování amatérů, fire cooking show od Zed und Karl a taky tě oblaží hudební skupiny jako například Dirty BlondesQueens of Everything nebo Cocotte minute. Svým osobitým humorem přijdou pobavit kluci z Na Stojáka i zazpívá americká ikona – Elvis – v podání Elvis Revival band!

Nesmíš propásnout ani ojedinělou Harley Davidson výstavu nových i starých motorek, zkusit štěstí a vykopnout si vlastního Harleye nebo v Besip zóně dát jízdu v trenažeru nárazu či si vyzkoušet jízdu v JEEPu. Pro ty nejmenší bude připraveno spoustu aktivit v Mattel Family zóně a chystáme mnoho dalšího!

Sleduj novinky!