BURGERFEST

1.-3. září 2023

NOVINKY

!!PODĚKOVÁNÍ VŠEM!!

Letošní akce 3v1 byla opravdu jízda pro všechny zúčastněné!! Tento ročník byl unikátní nejen v tom, že přípravy byly o to náročnější, že se historicky vůbec poprvé spojily dvě velké akce dohromady a přidala se k tomu další v podobě Koncertu pro 10 milionů, ale zároveň, že jsme museli veškeré přípravy nechat až opravdu na poslední chvíli, kdy jsme všichni s napětím čekali, zda nám to povolí vůbec zrealizovat.. Načež se zhruba 3 týdny předem strhl šílený kolotoč všech příprav a koordinací, na které máme běžně zhruba půl roku a všichni účastníci tak museli napnout veškeré síly i si občas trošku hrábnout na dno, aby vše klaplo a vyšlo!

Výsledkem však byla opravdu vydařená akce na 40ti tisících metrů čtverečních, tedy obrovských rozměrů a také obsahu, krásné počasí, jen s jednou přeháňkou, bylo už jen třešničkou na pomyslném burgerovém dortu! Tímto bychom VŠEM z celého srdce rádi poděkovali: především vám návštěvníkům, účastnícím se podnikům, kteří do toho šly s námi, partnerům, bez kterých by to jednoduše nešlo a samozřejmě celým týmům se spousty lidí nejen v zázemí, ale i na místě akce!!

                                                                                               !!DĚKUJEME!! 

Partneři akce:

Harley Davidson Praha, CzechRepublic, Staropramen, Jack Daniel’s, Nespresso, Koli, TUCAR, Benzina, Neeco, Michelin, Dunlop, Samsung, Tomtom Motorcycle Storehouse, Dellinger, PipMaster grill,  ČSOB, Gastro Mach, MÜNZ, X-Oven, Premium Gastro, Kängabox, Napoleon, OUTDOORCHEF, Praha město, Prague Morning, Form Factory, Anton Kaapl, Hummer Centrum Praha, Pepperfield, Bureko, Aviko, HYKRO, Covenant. Dětské zóny: Primáček, Mattel.

Mediální partner: PRIMA, Prima FRESH, Seznam.cz

Podporujeme: WomenForWomen