BURGERFEST

7.-8. září 2024

NOVINKY

Line-up Burgerfest 2017

Následující, a to již v pořadí 6. ročník originálního Jack Daniel’s presents Burgerfest už brzo startuje. Podívej se na náš vypečený line-up !

Opět se můžeš těšit na výběr těch nejlepších burgráren z České republiky, ale také i na zahraniční hosty. Ročník 2017 bude ve znamení kuchařských show v podání grill masterů z celého světa. Navštíví nás grill mistr, která přijede ukázat své umění až z Jižní Ameriky – milovník burgerů a života – Emerson Khan. Jeho restaurant je na jihu Brazílie, Rio Grande do Sul v oblasti Gaúcho! Další hvězdou bude Joe Barbosa z Las Vegas ze Spojených Států Amerických člen BBQ Pit Boys, nebo Karl Heinz Drew z Mnichova a taky si užiješ amatérské grilování BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Švédska.

Další hvězdou letošního ročníku a to tentokrát hudební, bude sobotní vystoupení americké rodačky s nezaměnitelným hlasem a také charismatem – Tonya Graves a její skupina. Zhoupnout v bocích se můžeš taky při originální skupině handicapovaných umělců z The Tap Tap – jenž Burgerfest také finančně podpoří či Metallica revival Beroun nebo K2. Samozřejmě nebudou chybět oblíbené soutěže v pojídání burgerů, grilování amatérů a mnoho dalšího. Myslíme i na naše nejmenší, pro ně bude připraveno v Žirafa zóně spoustu herních aktivit a zábavy.

Sleduj další novinky na našem FB !