BURGERFEST

1.-3. září 2023

NOVINKY

Jack Daniel’s presents BURGERFEST

…A HLAVNÍM PARTNEREM BURGERFESTU SE STÁVÁ…

Burgerfest 2015 má hlavního partnera a tím není nikdo jiný než Jack Daniel’s. „Jack Daniel’s je pro náš festival skvělým partnerem, jednak koncepcí výborně sedí k tématu burgerů a zaoceánské kultury a za dále už několik ročníků po sobě akci propůjčuje uvolněnou atmosféru svými stánky a chill out zónami. Proto jsme rádi, že se právě tato značka zhostila hlavního partnerství letošního ročníku a budeme tak moci návštěvníkům akce nabídnout ještě lepší zábavu“, komentuje situaci Zdeněk Střížek, prezident Prague Burgerfestu.

O víkendu od 19. – 20. září 2015 tak Výstaviště v pražských Holešovicích podlehne invazi těch nejlepších amerických burgerů. Potkáte zde největší burgerové legendy, které se sjedou z různých koutů Prahy, ale i dalších míst Česka, aby vám ukázaly, jak chutná pravá Amerika. Akce se koná již čtvrtým rokem a mezi gastronomickými festivaly má rozhodně své místo. Což dokazuje i úspěšnost minulého ročníku – navštívilo ho přes 45 000 návštěvníků, kteří ochutnali více než 40 000 burgerů. „Letos očekáváme kolem 50 000 návštěvníků, počítáme proto také s větší účastí restaurací nabízejících burgery a pro letošní ročník jsme zavedli i určitá pravidla, která by měla alespoň částečně řešit fronty u stánků. Problému front se samozřejmě nikdy úplně nevyvarujeme, protože, když je něco dobré a kvalitní, tak se u toho vždy nějaká fronta vytvoří a to naše akce rozhodně je“, dodává se smíchem Střížek.

A jak je našim dobrým zvykem ani letos nezůstaneme pouze u burgerů, ale nabídneme také to nejlepší z barbecue, klasické americké laskominy a bohatý doprovodný program. Mimo jiné se tak na akci představí BBQ Pit Boys ze Spojených států, kteří mají největší komunitu fanoušků grilování na světě a budou největšími hvězdami letošního ročníku, hráči amerického fotbalu Prague Black Panters a z kapel například Kiss Forever band – nejlepší evropský cover band populárních Kiss. Dále vás čeká výstava amerických veteránů, sportovních vozů a motocyklů Harley Davidson, soutěž amatérů o nejlepší burger, soutěž v pojídání burgerů , vystoupení hvězd z pořadu Na Stojáka, pro děti připravujeme dětský koutek a mnoho dalšího. Rozhodně se tak máte na co těšit.

Letos budete navíc moci vyhrát motocykl Harley Davidson přímo na Jack Daniel’s Burgerfestu 2015. Pravidla soutěže budeme zveřejňovat postupně, proto bedlivě sledujte náš Facebook nebo událost na Facebooku.