BURGERFEST

1.-3. září 2023

NOVINKY

Instax FUJI a Burgerfest = nejen zábava

INSTAX FUJI x BURGERFEST

Přijďte na největší burgerový festival v Evropě konající se na holešovickém výstavišti 10. a 11. září. Vyfotíme vás zábavným a stylovým instantním fotoaparátem Instax a odnesete si na památku svoji Instax fotku. Tu musíte mít!

Společnost Fujifilm se stala jedním z partnerů legendárního Jack Daniel’s presents Burgerfest, který není jen o pojídání skvostných burgerů, ale také o zábavě. Proto nemůže Instax na tomto dvoudenním food-kulturním festivalu v žádném případě chybět.

Přijďte za námi do našeho růžového Instax stánku, kde vám představíme stylové a zábavné instantní fotoaparáty Instax. Navíc si můžete užít legraci při focení před foto stěnou s vtipnými až bláznivými rekvizitami s tématikou Burgerfestu. Nejlepší na tom je, že můžete přispět libovolnou částkou za vaši fotku Klubu nemocných cystickou fibrózou (www.cfklub.cz). A to je krásná věc.

Letošní ročník slaví 5 let a zároveň oslavuje 150. výročí Jack Daniel Distillery, takže se můžete těšit na příjemnou atmosféru s pořádně nadupaným doprovodným programem. Zjistěte si program a více informací o festivalu na www.burgerfest.cz.