BURGERFEST

1.-3. září 2023

NOVINKY

Burgerfest Warm UP

Děkujeme všem propagátorům skvělého jídla, partnerům a hudebním skupinám a všem ostatním, nadšeným spolubojovníkům za lepší jídlo v ČR a samozřejmě vám, kteří jste nás přišli podpořit na Burgerfest Warm Up na střeše Galerie Harfa ve dnech 13. – 14. června 2015.

Ochutnat ty nejlepší burgery a lahůdky americké kuchyně jste mohli například u Sweet 60´s, Sweet & Pepper DAYS, Kaiser Franz, Tom´s Burger, Sale & Pepe a Restaurace Legenda. Kromě různých aktivit pro naše nejmenší vám oba dva dny hrály skvělé kapely a některé z nich vystoupí i na velké zářijové akci na Výstavišti. Jako předkapela „Kiss Forever Band“ byla dokonce jedna vybrána: The Scoffers, kteří právem patří na Burgerfest Big stage!

Hlavním partnerem akce nebyl nikdo jiný než Jack Daniels, vystoupily žhavé tanečnice z Retro Jeans a holky plné energie z Prague Black Cats vás pozvaly na svůj zápas. Spolu s Hard Breaking Dolls jste si mohli vyzkoušet jízdu na kolečkových bruslích ve stylu Old School. Dále byly k vidění vybrané modely Jeep a především jste si pořádně prohlédli motorku značky Harley DavidsonStreet 750, na který jeden z vás odjede z Burgerfestu 2015, který se koná 19. – 20. září na Výstavišti Holešovice. Stačí jen maličkost – „Vykopni si svýho Haryka“.

Čekuj další novinky!