BURGERFEST

7.-8. září 2024

NOVINKY

Burgerfest bude a letos je vstup GRATIS!!

Burgerfest se vstupem ZADARA aneb ochutnávka blížícího se 10. výročí!

 Ani ne měsíc před startem 9. ročníku Burgefestu přicházíme se skvělou zprávou! Letos bude vstup zcela ZADARA! Přijď ochutnat to, co zažiješ na Burgerfestu v roce 2021, kdy oslavíme své 10. výročí a to gratis! My slavíme, ale dárky dostáváš ty! Prvním z nich je právě letošní volnej vstup. Navíc si kromě jedinečnejch šťavnatejch burgerů nejrůznějších druhů užiješ i tradiční Prague Harley Days plný silných strojů a Koncert pro 10 milionů, s kapelama jako Support Lesbiens, The Silver Spoons, Yo Yo band a další.

9. ročník Burgerfestu nabídne ale především kuchařské show a workshopy, z Německa dorazí Karl-Heinz Drews a nebudou pochopitelně chybět burgery ve všech možnejch podobách, ani možnost připravit si vlastní burger a zasoutěžit si o hodnotné, nejen gastro, ceny.

A pokud sis už vstupenku zakoupil, můžeš ji buď využít pro rok 2021 a 10. výročí Burgerfestu, popřípadě si nechat na místě vrátit vstupné, nebo ti bude upgradována na VIP vstupenku, plnou exkluzivních zážitků a přístupu do VIP zón, což je nejlákavější možností. Co vše bude VIP vstup zahrnovat upřesníme v nejbližších dnech. A samozřejmě se nebráníme ani tomu, pokud se nás na místě rozhodneš podpořit dobrovolným vstupným.

Přijď si užít pořádnou akci 3v1, první skutečně velkou akci, po skončení všech omezení, která se uskuteční pod širým nebem, samozřejmě s ohledem na všechna preventivní, bezpečnostní a hygienická opatření.