BURGERFEST

1.-3. září 2023

NOVINKY

Burgerfest 2018 – Křižíkova fontána plná burgerů – Tisková zpráva

Jack Daniel's presents Burgerfest 2018 O víkendu 8. a 9. září proběhl největší festival burgerů a již 7. ročník - Jack Daniel´s presents Burgerfest 2018 tentokrát na Křižíkově fontáně, která nabídla všem burger fajnšmekrům mnohem větší prostor a více míst k sezení. Tenhle ročník znovu potvrdil, že jsme největší masovou akcí v Evropě i velkým svátkem všech milovníků dobrého jídla, fajn zábavy a pohodový atmosféry.

Mohl jsi si užít burgerové legendy, ale i nové podniky, ochutnat nekonečně variací hambáčů a po pořádný porci masa si dát sladkou tečku nebo pořádný kafe. Pivo, víno teklo proudem a pro něco ostřejšího, byl jako již tradičně, přichystán oblíbený truck plný tý nejlepší whiskey – Jack Daniel’s. Míchané drinky, jako klasický Jack a cola, skořicový Fire Štrúdl nebo medový Jack na ledu. To byla ta pravá americká jízda! Z letošního našláplýho programu, který byl ve znamení kuchařských show, v podání gril masterů z celýho světa jsme například přivítali  BBQ Pit Boys GRYTA VÄSTERAS ze Švédska, nebo Matteo de Carli z Itálie – bývalý šéfkuchař z michellinské restaurace. Své umění představili i BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Německa.

I tentokrát byli všechny děti srdečně vítáni, protože jsme pro ně zařídili jejich milovanou skupinu Čiperkové, proběhla i podpisová akce a hlavně je čekal bohatej program v Prmáčkově dětské zóně! Vstup k tomu měli do 120 cm zadara. Dospěláci se pak při čekání ve frontě na ten nej burger nebo při odpočívání pro slehnutí, mohli zhoupnout v bocích u příjemné hudby různých žánrů, servírované v podání jako byl Lord Bishop Rocks, Meganne, Green Day Prague Idiost nebo megalegenda 90tek – skupina Abraxas. Kromě grilovacích show, tě běvili i kluci z Na Stojáka a samozřejmě nechyběly oblíbené soutěže amatérských gril masterů a hlavně v burgerožraní!

Ve velkorysé zóně Instax jste se všichni mohli blejsknout a k tomu darovat peníze na dobrou věc. Zkusit pravej americkej fotbal a baseball, nebo hodit řeč s Lukášem Kvapilem o jeho přípravy na Dakar. Ostříhat se u profíka, nebo okouknout pořádný americký retro káry a biky Harley Davidson.

K tomu všemu letos vyšlo parádní počasí, takže ročník se opět vyvedl. Celkově se snědlo přes 4 tuny hovězího a vypilo desítky hektolitrů nealka a taky hodně drinků Jacka. Už teď se těšíme na další, masitý ročník! Těš se s námi a už teď si bookni místo na víkend 7-8.září 2019 opět na Výstavišti na Křižíkový fontáně. Protože my, v hovězí věříme!

Pro horký novinky sleduj náš facebook !