BURGERFEST

7.-8. září 2024

NOVINKY

Burgerfest 2014

Ještě velkolepější a úžasnější než v loňském roce!

Na začátku září 2014 proběhne třetí ročník úspěšného festivalu Burgerfest, který tentokrát svým návštěvníkům nabídne ještě větší areál, nové atrakce a aktivity, a dokonce ještě pestřejší zastoupení burgerových restaurací.

Po nevídaném úspěchu loňského ročníku festivalu, který přilákal více než 30 000 návštěvníků a na němž se v průběhu dvou dní prodalo dvacet tři tisíc burgerů, se pořadatelé akce a majitel populární restaurace Bejzment, rozhodli festival rozšířit a zaujmout tak další milovníky burgerů.

Burgerfest 2013 byl pro nás tak trochu škola,“ říká majitel restaurace Bejzment, Zdeněk Střížek. „Akce byla tak populární, že ji nyní přinášíme obohacenou o řadu nových aspektů. Letos nezůstaneme pouze u burgerů, ale nabídneme také to nejlepší z barbeque, další typicky americké občerstvení a nápoje. Získali jsme rovněž celou řadu nových mediálně známých partnerů, díky nimž bude celá akce ještě mnohem více vzrušující.

Významným partnerem se stala společnost Hellmann’s, která je v současnosti nejprodávanější značkou majonézy, tatarské omáčky a dresinků v České republice. Tato společnost na festival přináší nový prvek – Hellmann’s kuchařskou show, na níž několik vybraných talentovaných šéfkuchařů předvede své kulinářské umění naživo před zraky návštěvníků.

Mezi další nové partnery patří Harley-Davidson, který festival ozdobí svými stylovými kultovními motocykly, pražský tým amerického fotbalu Black PanthersPepsi Cola a 1. Veteran US Car Club, jenž na akci nabídne k prohlídce americké historické vozidlo. Stejně jako v loňském roce se i letos role exkluzivního mediálního partnera publikujícího v angličtině s radostí ujala Prague TV.

Letošní ročník festivalu proběhne v novém, větším areálu v pražských Holešovicích, který tak otevírá možnost přilákat na festival ještě více návštěvníků, než tomu bylo v loňském roce.

Vzhledem k novým atrakcím, jako je například živá hudební scéna nebo „Amatérská sekce“, v rámci které se neprofesionální týmy kuchařů a kuchařek utkají se zavedenými restauracemi – očekáváme letos přibližně účast čtyřiceti tisíc návštěvníků,“ vysvětluje Zdeněk Střížek.

Festivalu se letos zúčastní kolem 25 restaurací a každá z nich bude soupeřit o titul „Nejlepší Burger festivalu“. O výsledku této soutěže rozhodne odborná porota. Restaurace Bejzment, která získala tento titul v loňském roce, pro zachování statusu fair – play ze soutěže odstupuje, tím dává prostor vyniknout i ostatním restauracím.

Díky speciálním soutěžím, v nichž mohou návštěvníci vyhrát ceny jako je vstup do VIP prostoru festivalu a dárkové balíčky od sponzorů, se má Burgerfest 2014 velkou šanci stát tím nejlepším burger festivalem, jaký kdy Praha zažila!

Katalog akce s bližšími informacemi o zúčastněných restauracích a dalšími podrobnostmi ohledně festivalu bude k dispozici v restauraci Bejzment během několika příštích týdnů. Průvodce Burgefestem bude také možné získat při vstupu na akci. Pokud vlastníte Burger restauraci a máte zájem o účast na letošním ročníku festivalu, kontaktujte prezidenta festivalu Zdeňka Střížka na e-mailové adrese: podatelna@burgerfest.cz.