7.-8. září 2019

Křižíkova fontána na Výstavišti, Praha - Holešovice


novinky

Parádní karavan na týden vyhrává..

‼️VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE‼️

Luxusní karavan 🚐 na celej tejden za 24 900 Kč od Karavany Česko vyhrává Barbora Voláková, která jako první správně tipla

2️⃣3️⃣ židliček! Gratulujeme a přejeme super zážitek na čtyřech kolech😉

No a pro zbytek: už víš jaká bude tvoje další dovolená? Pronajmi si karavan a procestuj Evropu! Mrkni na: Karavany Česko

 

 

Výherci z hlasování o NEJ restauraci

Máme tu výherce z hlasování o NEJ restauraci! Během Burgerfest celého víkendu jste mohli hlasovat o nejlepší restauraci ročníku. A jak jsme slíbili, tak plníme – zde jsou vylosovaní a vyhrávají:

1. Petr Nechvátal vyhrává LotusGrill 

2. Jiří Endršt vyhrává sekáček Dellinger

3. Simona Budinková vyhrává steakové nože od Premium Gastro

Detaily převzetí posíláme mailem.

 

A jak to dopadlo?

Letošní Burgerfest je za námi a byla to opět velká jízda! Koukni se na výsledky, kdo letos vyhrál NEJ restauraci a NEJ burger!

Jinak všichni pro nás byli vítězové a my už se těšíme na další ročník!

další novinky

O festivalu

Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích pod záštitou US Ambasády v Praze. Jeho historie se píše již od roku 2012 a v současné době jsme největším burgerovým festivalem v Evropě. Představujeme kuchařský umění vybraných burgráren nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí a k tomu hlavním partnerem je už pěkných pár let ambasador těch nej kvalitních lihovin z Tennessee – Jack Daniel’s. Máme taky podporu od celosvětově nejznámější partičky grilovacích nadšenců – BBQ Pit Boys z USA a jejich chapters, kteří se pravidelně účastní grilovacích show.

8. ročník se konal opět na Výstavišti a již podruhý u Křižíkovy fontány a to o víkendu 7-8. září 2019!

„Každý rok chceme Burgerfest posunout dál, výš, představit všem grilovací trendy co hýbou světem. Proto i letos to bude stát za to. Během těch pár let se nám i díky návštěvníkům, podařilo v srdci Evropy vytvořit akci, která je světově známá a vyhledávaná. Tradičně máme připraveno spoustu aktivit, takže se dá zahrát americký fotbal, projet se v americkým Humvee nebo si zasoutěžit a vyhrát obytný karavan na týden. A proč to všechno vlastně děláme? Protože My v hovězí věříme!“ Řekl zakladatel, vizionář, šéfkuchař i světoběžník v jedné osobě Zdeněk Střížek.

Novinkou ročníku byl speciální BBQ Contest dle pravidel KCBS, což je největší soutěžní BBQ organizace na světě sídlící v americkém Kansasu. Evropské týmy se během víkendu utkali hned ve čtyřech grilovacích disciplínách o mistra BBQ. Sleduj náš program, který byl plný fajn hudby od kapel jako Lake Malawi, Oli Alchemy nebo třeba Sendwitch. Kuchařské show v podání gril masterů z celýho světa, ale i našich hvězdných šéfkuchařů. Užil jsis vystoupení Teda Readera z kanadského Toronta, kapitána českého Národního týmu kuchařů a cukrářů Honza Horkýho, který předvedl svůj um spolu s německým grill masterem Karlem Heinzem z Mnichova. Nechyběl stand-up kluků z Na Stojáka i oblíbené soutěže. Děti pobavil svým bejbypankem Kašpárek v rohlíku, ale v Primáčkově dětské zóně pro ně bylo přichystáno spoustu zábavy, takže si rodiče v klidu vychutnali svoje jídlo i drink.

Sleduj novinky pro další ročník na FB a Instagramu  

V hovězí věříme!“

V hovězí věříme

RESTAURACE

PARTNEŘI

Generální partner

Jack Daniels

Hlavní mediální partneři

Prima
Prima Fresh
Expres FM
Rádio Hey

Hlavní partneři

Burgerfest
Burgerfest
Koli
Premium Gastro
steeltrend
Budvar
Airwaynet
Hummer Centrum
Tvrz Hummer Praha
Naše farma

Partneři

Gastro Mach
Remundi
X-OVEN
TKF
ČSFD
Nespresso
grilovani.cz
Dellinger
Karavany Česko
Mama Shelter
Münz GmbH
Indian Motorcycle
Polaris
Mlékárna Kunín
HOG Praha
PRAGUE MORNING
Czech National Culinary Team
SERVIS LES
RIGA BURGER FESTIVAL
Aviko Gastro

Pomáháme

Women for Women
Talíř za halíř
Rotary Club Prague International