PŘIHLÁŠENÍ
cs  en
 • 9.-10. září 2017
 • Výstaviště Holešovice Praha
Facebook Instagram YouTube
Burgerfest®2017
DO ZAČÁTKU 6. ROČNÍKU
Jack Daniel's presents Burgerfest
BURGERFEST lístek na BURGERFEST

Kup si lupen

Jen za kilo dostaneš dvoudenní vstupenku na nejmasitější akci roku a to nově v předprodeji on-line tady na webu. Má to svý výhody - nemusíš čekat u pokladny a taky můžeš vyhrát gril Weber! Přijď si užít parádní jízdu s gril mastery z celýho světa, ověřenými i novými burgrárnami a k tomu ti zazpívá americká rodačka Tonya. No a těšit se můžeš samozřejmě na další lahůdky.

O festivalu

Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích a to pod záštitou US Ambasády a MČ Praha 7. Vznikl v roce 2012 a v současné době je největším burgerovým festivalem v Evropě. Představuje kuchařské umění vybraných restaurací nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí, jimiž je burger a bbq tématika vlastní. Hlavním partnerem Burgerfestu se od roku 2015 stal ambasador kvalitních lihovin - Jack Daniel's a zároveň máme podporu od celosvětově nejznámější partičky grilovacích nadšenců - BBQ Pit Boys z USA!

V dnešní uspěchané době se stal burger symbolem rychlého a mnohdy nepříliš kvalitního jídla z fast foodu. Posláním Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. Cílem festivalu tak je vyvrátit mýty o americké kuchyni, kultuře a ukázat, že burger není žádný karbanátek, ale umění, které zaslouží svůj festival! Základem je příprava z kvalitních a čerstvých surovin a to přímo na místě před zraky návštěvníků. 

Jack Daniel's presents Burgerfest není jen o burgerech a bbq, ale oslavuje hlavně ty, kteří se chtějí pobavit, dobře najíst, zažít kousek Ameriky ve vší své rozmanitosti a k tomu v příjemné a pohodové atmosféře. Loňský jubilejní 5. ročník a zároveň oslava 150. výročí Jack Daniel Distillery byl hodně nabitý a nezůstalo samozřejmě pouze u jídla, ale mohli jste se těšit na atraktivní doprovodný program. Jsme rádi, že i přes vysoké teploty si tento poslední letní víkend v roce našla spousta fanoušků grilování a pohodové atmosféry čas, užili si skvělou atmosféru a závěr grilovací sezóny ve velkém stylu. A zde jsou fakta, která mluví za vše

snědlo se více než 4 000 kilo nejen hovězího masa, 35 000 burgerových bulek všelijakých barev a chutí, a to vše se zapilo 30 000 litry nápojů všeho druhu!

Následující, a to již v pořadí 6. ročník, originálního a jedinečného Burgerfestu je v plné přípravě. Opět se můžete těšit na výběr těch nejlepších burgráren z České republiky, ale také i na zahraniční hosty. Ročník 2017 bude ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celého světa. Sledujte novinky na našem FCB

 

"V hovězí věříme!"

 

MAPKA BURGERFEST 2016:

mapa Výstaviště

Otevírací doba areálu, vstupné, návštěvní řád 2017

Sobota 9. 9. 2017 10:00-22:00
Neděle 10. 9. 2017

10:00-20:00

 

Stánky jsou dostupné po celou dobu otevření areálu akce.

 

Vstupné

Vstupenky je možné zakoupit ještě před konáním akce on-line na našem webu nebo přímo na pokladnách Výstaviště ve dnech konání akce.

Cena dvoudenní vstupenky je: 100 Kč / osoba. 

Jednodenní vstupné nelze zakoupit.

Děti do 100 cm a ZTP mají VSTUP ZDARMA!

 

Návštěvní řád

 • Každý návštěvník festivalu obdrží po zaplacení identifikační náramek na zápěstí, který slouží jako vstupenka a opravňuje ho ke vstupu do festivalového areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Identifikační náramek je nepřenosný a při závažném poškození je neplatný, platí na oba dva dny konání festivalu. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu prokázat bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou z areálu.

 • Pořadatel je oprávněn provádět při vstupu na festival bezpečnostní kontrolu návštěvníků včetně kontroly předmětů vnášených na festival.

 • Na festival se nesmí vnášet a používat zbraně, pyrotechnika, PET lahve, plechovky, skleněné nádoby a další nebezpečné předměty. Dále vlastní potraviny a nápoje, omamné a toxické látky.

 •  Vstupem na festival uděluje návštěvník souhlas s tím, že v souvislosti s festivalem a v prostorách festivalu mohou být pořizovány fotografie a audiovizuální záznamy zachycující návštěvníka, které mohou být následně užívány. Za pořizování a užívání takových fotografií a audiovizuálních záznamů nenáleží žádná odměna.

 • Vstup psům je povolen, dle vyhlášky však musí mít náhubek a být na vodítku.

 • Změna programu vyhrazena.

Cesta na festival

Festival se koná v areálu Výstaviště Holešovice, Praha 7.

MHD:

 • Metro: "Nádraží Holešovice" - linka C, dále pěšky, nebo 1 stanici tramvají.
 • Tramavaj č. 12, 17 nebo 24, výstupní zastávka "Výstaviště Holešovice".
 • Parkování je možné na místě za příslušný poplatek.

 

OSTATNÍ

UŽITEČNÉ KONTAKTY

 • Hasiči: 150
 • Záchranná služba: 155
 • Městská policie: 156
 • Policie ČR: 158


ZTRÁTY A NÁLEZY

Případné ztráty ohlašte přímo Pořadatelům akce a nálezy prosíme odevzdat na pokladny při vstupu do areálu.

PSÍ MILÁČCI POVOLENI!