cs  en
 • 8.-9. září 2018
 • Výstaviště Holešovice Praha
Facebook Instagram YouTube
Burgerfest®2018
DO ZAČÁTKU 7. ROČNÍKU
Jack Daniel's presents Burgerfest
BURGERFEST lístek na BURGERFEST

O festivalu

Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích a to pod záštitou US Ambasády a MČ Praha 7. Vznikl v roce 2012 a v současné době je největším burgerovým festivalemv Evropě. Představuje kuchařské umění vybraných restaurací nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí, jimiž je burger a bbq tématika vlastní. Hlavním partnerem Burgerfestu se od roku 2015 stal ambasador kvalitních lihovin - Jack Daniel's a zároveň máme podporu od celosvětově nejznámější partičky grilovacích nadšenců - BBQ Pit Boys z USA!

V dnešní uspěchané době se stal burger symbolem rychlého a mnohdy nepříliš kvalitního jídla z fast foodu. Posláním Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. Právě Burgerfest představil před pěti lety trend gourmet burgerů a každoročně množství dobrých burgráren.Stále vzrůstající oblíbenost nám dokazuje, že tento směr byl správný a smysluplný. Základem je také příprava z kvalitních, nejlépe lokálních a čerstvých surovin a to přímo na místě před zraky návštěvníků. 

6. ročník, originálního a jedinečného Burgerfestu byl opravdu masitý. Opět ses mohl těšit na výběr těch nejlepších burgráren z České republiky, ale také na zahraniční hosty. Ročník 2017 byl ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celého světa, kteří představili nové trendy a techniky v přípravě burgerů.

Nadcházející již 7. ročník se bude konat opět na Výstavišti a to 8-9. září 2018 a pozor tentokrát za pavilonem u Křižíkovy fontány! Sleduj novinky na našem FB.

 

"V hovězí věříme!"

 

a takhle to vypadalo - Mapa 2017:

Otevírací doba areálu, vstupné, návštěvní řád 2018

Sobota 8. 9. 2018 10:00-23:00
Neděle 9. 9. 2018

10:00-20:00

 

Stánky jsou dostupné po celou dobu otevření areálu akce.

 

Vstupné

Vstupenky bude od začátku července (sledujte naše FB) možné zakoupit ještě před konáním akce on-line na našem webu a u dalších prodejců za cenu 100 Kč (oba dny), nebo přímo na pokladnách Výstaviště ve dnech konání akce. Výhodou je rychlejší odbavení při vstupu a dále možnost vyhrát gril a další ceny.

Cena vstupenky ve dnech pořádání akce je stejná: 100 Kč / osoba. Vstupenka platí pro oba dva dny, kdykoliv zakoupená. 

 

Jednodenní vstupné nelze zakoupit.

Děti do 120 cm a ZTP mají VSTUP ZDARMA!

 

Návštěvní řád

 • Každý návštěvník festivalu obdrží po zaplacení identifikační náramek na zápěstí, který slouží jako vstupenka a opravňuje ho ke vstupu do festivalového areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Identifikační náramek je nepřenosný a při závažném poškození je neplatný, platí na oba dva dny konání festivalu. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu prokázat bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou z areálu.

 • Pořadatel je oprávněn provádět při vstupu na festival bezpečnostní kontrolu návštěvníků včetně kontroly předmětů vnášených na festival.

 • Na festival se nesmí vnášet a používat zbraně, pyrotechnika, PET lahve, plechovky, skleněné nádoby a další nebezpečné předměty. Dále vlastní potraviny a nápoje, omamné a toxické látky.

 •  Vstupem na festival uděluje návštěvník souhlas s tím, že v souvislosti s festivalem a v prostorách festivalu mohou být pořizovány fotografie a audiovizuální záznamy zachycující návštěvníka, které mohou být následně užívány. Za pořizování a užívání takových fotografií a audiovizuálních záznamů nenáleží žádná odměna.

 • Vstup psům je povolen, dle vyhlášky však musí mít náhubek a být na vodítku.

 • Změna programu vyhrazena.

Cesta na festival

Festival se koná v areálu Výstaviště Holešovice, Praha 7.

MHD:

 • Metro: "Nádraží Holešovice" - linka C, dále pěšky, nebo 1 stanici tramvají.
 • Tramavaj č. 12, 17 nebo 24, výstupní zastávka "Výstaviště Holešovice".
 • Parkování je možné na místě za příslušný poplatek.

 

OSTATNÍ

UŽITEČNÉ KONTAKTY

 • Hasiči: 150
 • Záchranná služba: 155
 • Městská policie: 156
 • Policie ČR: 158


ZTRÁTY A NÁLEZY

Případné ztráty ohlašte přímo Pořadatelům akce a nálezy prosíme odevzdat na pokladny při vstupu do areálu.

PSÍ MILÁČCI POVOLENI!