PŘIHLÁŠENÍ
cs  en
 • 9.-10. září 2017
 • Výstaviště Holešovice Praha
Facebook Instagram YouTube
Burgerfest®2017
DO ZAČÁTKU 6. ROČNÍKU
Jack Daniel's presents Burgerfest
BURGERFEST lístek na BURGERFEST

Kup si lupen

Jen za kilo dostaneš dvoudenní vstupenku na nejmasitější akci roku a to nově v předprodeji on-line tady na webu. Má to svý výhody - nemusíš čekat u pokladny a taky můžeš vyhrát gril Weber! Přijď si užít parádní jízdu s gril mastery z celýho světa, ověřenými i novými burgrárnami a k tomu ti zazpívá americká rodačka Tonya. No a těšit se můžeš samozřejmě na další lahůdky.

Vstupenky si můžeš koupit i na místě v den akce, ale to už nevyhraješ ten gril!

O festivalu

Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích a to pod záštitou US Ambasády a MČ Praha 7. Vznikl v roce 2012 a v současné době je největším burgerovým festivalem v Evropě. Představuje kuchařské umění vybraných restaurací nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí, jimiž je burger a bbq tématika vlastní. Hlavním partnerem Burgerfestu se od roku 2015 stal ambasador kvalitních lihovin - Jack Daniel's a zároveň máme podporu od celosvětově nejznámější partičky grilovacích nadšenců - BBQ Pit Boys z USA!

V dnešní uspěchané době se stal burger symbolem rychlého a mnohdy nepříliš kvalitního jídla z fast foodu. Posláním Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. Právě Burgerfest představil před pěti lety trend gourmet burgerů a každoročně množství dobrých burgráren. Stále vzrůstající oblíbenost nám dokazuje, že tento směr byl správný a smysluplný. Základem je také příprava z kvalitních, nejlépe lokálních a čerstvých surovin přímo na místě před zraky návštěvníků. 

Jack Daniel's presents Burgerfest není jen o burgerech a bbq, ale oslavuje hlavně ty, kteří se chtějí pobavit, dobře najíst, zažít kousek Ameriky ve vší své rozmanitosti a k tomu v příjemné a pohodové atmosféře. Loňský jubilejní 5. ročník a zároveň oslava 150. výročí Jack Daniel Distillery byl hodně nabitý a nezůstalo samozřejmě pouze u jídla, ale mohli jste se těšit na atraktivní doprovodný program. Jsme rádi, že i přes vysoké teploty si tento poslední letní víkend v roce našla spousta fanoušků grilování a pohodové atmosféry čas, užili si skvělou atmosféru a závěr grilovací sezóny ve velkém stylu. A zde jsou fakta, která mluví za vše

snědlo se více než 4 000 kilo nejen hovězího masa, 35 000 burgerových bulek všelijakých barev a chutí, a to vše se zapilo 30 000 litry nápojů všeho druhu!

Následující, a to již v pořadí 6. ročník, originálního a jedinečného Burgerfestu je v plné přípravě. Opět se můžete těšit na výběr těch nejlepších burgráren z České republiky, ale také i na zahraniční hosty. Ročník 2017 bude ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celého světa, kteří představí nové trendy a techniky v přípravě burgerů. Sledujte novinky na našem FCB

 

"V hovězí věříme!"

 

Mapka 2016, brzy bude nová na aktuální ročník!

 mapa Výstaviště

Otevírací doba areálu, vstupné, návštěvní řád 2017

Sobota 9. 9. 2017 10:00-22:00
Neděle 10. 9. 2017

10:00-20:00

 

Stánky jsou dostupné po celou dobu otevření areálu akce.

 

Vstupné

Vstupenky je možné zakoupit ještě před konáním akce on-line na našem webu nebo přímo na pokladnách Výstaviště ve dnech konání akce.

Cena dvoudenní vstupenky je: 100 Kč / osoba. Stejná cena platí jak pro online předprodej, tak na místě.S tím rozdílem, že v předprodeji jsou slosovatelné a výherce dostane gril.

 

Jednodenní vstupné nelze zakoupit.

Děti do 100 cm a ZTP mají VSTUP ZDARMA!

 

Návštěvní řád

 • Každý návštěvník festivalu obdrží po zaplacení identifikační náramek na zápěstí, který slouží jako vstupenka a opravňuje ho ke vstupu do festivalového areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Identifikační náramek je nepřenosný a při závažném poškození je neplatný, platí na oba dva dny konání festivalu. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu prokázat bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou z areálu.

 • Pořadatel je oprávněn provádět při vstupu na festival bezpečnostní kontrolu návštěvníků včetně kontroly předmětů vnášených na festival.

 • Na festival se nesmí vnášet a používat zbraně, pyrotechnika, PET lahve, plechovky, skleněné nádoby a další nebezpečné předměty. Dále vlastní potraviny a nápoje, omamné a toxické látky.

 •  Vstupem na festival uděluje návštěvník souhlas s tím, že v souvislosti s festivalem a v prostorách festivalu mohou být pořizovány fotografie a audiovizuální záznamy zachycující návštěvníka, které mohou být následně užívány. Za pořizování a užívání takových fotografií a audiovizuálních záznamů nenáleží žádná odměna.

 • Vstup psům je povolen, dle vyhlášky však musí mít náhubek a být na vodítku.

 • Změna programu vyhrazena.

Cesta na festival

Festival se koná v areálu Výstaviště Holešovice, Praha 7.

MHD:

 • Metro: "Nádraží Holešovice" - linka C, dále pěšky, nebo 1 stanici tramvají.
 • Tramavaj č. 12, 17 nebo 24, výstupní zastávka "Výstaviště Holešovice".
 • Parkování je možné na místě za příslušný poplatek.

 

OSTATNÍ

UŽITEČNÉ KONTAKTY

 • Hasiči: 150
 • Záchranná služba: 155
 • Městská policie: 156
 • Policie ČR: 158


ZTRÁTY A NÁLEZY

Případné ztráty ohlašte přímo Pořadatelům akce a nálezy prosíme odevzdat na pokladny při vstupu do areálu.

PSÍ MILÁČCI POVOLENI!