cs  en
  • 8.-9. září 2018
  • Výstaviště Holešovice Praha
Facebook Instagram YouTube
Burgerfest®2018
DO ZAČÁTKU 7. ROČNÍKU
Jack Daniel's presents Burgerfest
BURGERFEST lístek na BURGERFEST

O festivalu

Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích a to pod záštitou US Ambasády a MČ Praha 7. Vznikl v roce 2012 a v současné době je největším burgerovým festivalemv Evropě. Představuje kuchařské umění vybraných restaurací nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí, jimiž je burger a bbq tématika vlastní. Hlavním partnerem Burgerfestu se od roku 2015 stal ambasador kvalitních lihovin - Jack Daniel's a zároveň máme podporu od celosvětově nejznámější partičky grilovacích nadšenců - BBQ Pit Boys z USA!

V dnešní uspěchané době se stal burger symbolem rychlého a mnohdy nepříliš kvalitního jídla z fast foodu. Posláním Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. Právě Burgerfest představil před pěti lety trend gourmet burgerů a každoročně množství dobrých burgráren.Stále vzrůstající oblíbenost nám dokazuje, že tento směr byl správný a smysluplný. Základem je také příprava z kvalitních, nejlépe lokálních a čerstvých surovin a to přímo na místě před zraky návštěvníků. 

6. ročník, originálního a jedinečného Burgerfestu byl opravdu masitý. Opět ses mohl těšit na výběr těch nejlepších burgráren z České republiky, ale také na zahraniční hosty. Ročník 2017 byl ve znamení kuchařských show v podání gril masterů z celého světa, kteří představili nové trendy a techniky v přípravě burgerů.

Nadcházející již 7. ročník se bude konat opět na Výstavišti a to 8-9. září 2018 a pozor tentokrát za pavilonem u Křižíkovy fontány! Sleduj novinky na našem FB.

 

"V hovězí věříme!"

 

a takhle to vypadalo - Mapa 2017: